Zmena dizajnu nielen na SME

Autor: Peter Spáč | 15.1.2007 o 17:52 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  1230x

Pár slov tým, ktorí majú chuť si ich vypočuť.

Už viac než pol roka uplynulo odvtedy, čo som zverejnil svoj posledný článok. Nastal u mňa zrejme klasický skrat, spočívajúci v opadnutí chuti a vôle naďalej písať a ponúkať ostatným vlastné myšlienky. Pôvodne som bol presvedčený, že sa k blogu už nevrátim, no paradoxne ma inšpirovalo samotné SME.

Dnešná zmena dizajnu týchto novín ma priviedla k myšlienke spraviť rovnaký krok s vlastným blogom (a tiež sa mi vrátila chuť opäť písať). Zmena v rámci SME však bola impulzom, ktorý toto celé naštartoval. O čom teda bude "nový" blog?

Politika rozhodne nestratí svoju prioritu a budem sa jej venovať aj naďalej. Minimálne do najbližších rokov tomu súčasná vláda dáva mnoho príležitostí. Zmenou oproti minulosti bude vytvorenie nových rubrík. Momentálne sú v pláne dve, avšak tento počet nemusí byť definitívny.

Prvá "vpravo bok" bude zahŕňať všetko, čo sa nezmestí do klasickej rubriky o politike a pôjde o čokoľvek, čo ma zaujme natoľko, aby som to posunul ďalej.

Druhá rubrika "volebná reforma na Slovensku" bude zameraná na tému, ktorá je v našej krajine občas otváraná, no bez toho, aby bola verejnosti čo i len mierne vysvetlená. Konkrétne pôjde o seriál jednotlivých článkov, ktoré budú maximálne prístupným jazykom danú problematiku popisovať. Cieľom je, aby každý, kto si dá tú námahu a prečíta ich, do budúcnosti vedel, čo sa na Slovensku chystá, ak politici začnú hovoriť "o zmiešanom systéme" a aké to bude mať na našu krajinu dôsledky.

Tým z vás, ktorí tento nudný úvod prečítali celý až do konca vyjadrujem svoj úprimný obdiv a verím, že môj nový blog oceníte.

Peter Spáč

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Bitkári v škole v Demandiciach skončili, spolužiaci naďalej pykajú

Žiaci z obcí Lontov a Ipeľský Sokolec naďalej chodia do Demandíc, hoci si musia preplácať cestu sami.

EKONOMIKA

Diskriminácia, sťažujú sa veriaci na nový poplatok za sobáš

Za cirkevný sobáš sa doteraz matričný poplatok neplatil.


Už ste čítali?