Zmena dizajnu nielen na SME

Autor: Peter Spáč | 15.1.2007 o 17:52 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  1267x

Pár slov tým, ktorí majú chuť si ich vypočuť.

Už viac než pol roka uplynulo odvtedy, čo som zverejnil svoj posledný článok. Nastal u mňa zrejme klasický skrat, spočívajúci v opadnutí chuti a vôle naďalej písať a ponúkať ostatným vlastné myšlienky. Pôvodne som bol presvedčený, že sa k blogu už nevrátim, no paradoxne ma inšpirovalo samotné SME.

Dnešná zmena dizajnu týchto novín ma priviedla k myšlienke spraviť rovnaký krok s vlastným blogom (a tiež sa mi vrátila chuť opäť písať). Zmena v rámci SME však bola impulzom, ktorý toto celé naštartoval. O čom teda bude "nový" blog?

Politika rozhodne nestratí svoju prioritu a budem sa jej venovať aj naďalej. Minimálne do najbližších rokov tomu súčasná vláda dáva mnoho príležitostí. Zmenou oproti minulosti bude vytvorenie nových rubrík. Momentálne sú v pláne dve, avšak tento počet nemusí byť definitívny.

Prvá "vpravo bok" bude zahŕňať všetko, čo sa nezmestí do klasickej rubriky o politike a pôjde o čokoľvek, čo ma zaujme natoľko, aby som to posunul ďalej.

Druhá rubrika "volebná reforma na Slovensku" bude zameraná na tému, ktorá je v našej krajine občas otváraná, no bez toho, aby bola verejnosti čo i len mierne vysvetlená. Konkrétne pôjde o seriál jednotlivých článkov, ktoré budú maximálne prístupným jazykom danú problematiku popisovať. Cieľom je, aby každý, kto si dá tú námahu a prečíta ich, do budúcnosti vedel, čo sa na Slovensku chystá, ak politici začnú hovoriť "o zmiešanom systéme" a aké to bude mať na našu krajinu dôsledky.

Tým z vás, ktorí tento nudný úvod prečítali celý až do konca vyjadrujem svoj úprimný obdiv a verím, že môj nový blog oceníte.

Peter Spáč

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Drucker ešte ani nezačal a ubúdajú mu možní partneri

Strán, ktoré vylúčili spoluprácu so stranou bývalého ministra za Smer, pribúda

Dobré ráno

Dobré ráno: Koalícia už nefunguje, Most má problémy sám so sebou

Čo hovoria odchody a vzdávanie sa postov.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Drucker sa ešte môže hodiť

Pravica už chcela vládnuť s Mečiarom aj s Dankom, znesie aj Druckera.


Už ste čítali?